TOV’da Aziz Zeyrek güven tazeledi

Arnhem TOV Zeyrek ve ekibine güveniyor   Arnhem Türk İşverenler Derneği (TOV)  yaptığı olağan genel kurulunda  eski başkan Aziz  Zeyrek  güven tazeleyerek göreve devam dedi.   Tevfik KARA/ARNHEM MERKEZİ Ho...

TOV’da Aziz Zeyrek güven tazeledi

Arnhem TOV Zeyrek ve ekibine güveniyor

 

Arnhem Türk İşverenler Derneği (TOV)  yaptığı olağan genel kurulunda  eski başkan Aziz  Zeyrek  güven tazeleyerek göreve devam dedi.

 

Tevfik KARA/ARNHEM

MERKEZİ Hollanda’nın Arnhem kentinde olan Türk İşverenler Derneği (TOV) yaptığı olağan genel kurulunda  eski başkan Aziz Zeyrek’e güven oyu vererek göreve devam etmesi konusunda yetki verdi.

TOV’un ofisinde gerçekleşen genel kurulu Turgay Tankır, Atalay Mutlu ve Mehmet Demirci’den oluşan divan  heyeti yönetti. Yaklaşık  50 üyenin  oy kullandığı  genel kurulda eski başkan Aziz Zeyrek  tekrar seçilirken. Yönetime üç yeni isim dahil oldu. TOV’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu. Aziz Zeyrek, Mercan Yıldız, Nevin Dikici, Yıldırım Usta, Hüsniye Kıllı van Beek, Hasan Deniz ve Hacı Bozbıyık.

Görev bölümünde tekrar başkan olarak belirlenmesi beklenen eski başkan Aziz Zeyrek: “ İşimi biraz daha büyüttüm ve bu yüzden zaman sıkıntısı çekiyorum. Ancak arkadaşlarımızın ısrarı sonucu tekrar  sorumluluk almaktan çekinmedim. Önümüzdeki üç yıl içinde ekibimle birlikte yeni projelere imza atarken diğer taraftan da TOV’u Hollanda’nın ses getiren ve en seçkin Türk STK’ları arasına dahil etmeyi kendimize görev bildik. Bize güvenip tekrar seçen üyelerimize teşekkür ediyorum”dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar