Bayraklı ve Kadamlı Aileleri Dünür oldu

Almanya'nın Bielefeld kentinde yaşayan Bayraklı ve Herne kentinde yaşayan Kadamlı Aileleri dünür oldular.   Yılmaz ADIYAMAN/ GELSENKİRCHEN (TR Haber) İki aile Gelsenkirchen kentindeki Vizyon Düğün salonunda yapılan düğü...

Bayraklı ve Kadamlı Aileleri Dünür oldu

Almanya'nın Bielefeld kentinde yaşayan Bayraklı ve Herne kentinde yaşayan Kadamlı Aileleri dünür oldular.

 

Yılmaz ADIYAMAN/ GELSENKİRCHEN (TR Haber)

İki aile Gelsenkirchen kentindeki Vizyon Düğün salonunda yapılan düğün töreninde mutlulukları havada uçuştu. 

 

Avrupa Zonguldaklılar Derneği yönetim Kurulu'nda görevli Salim ve Sevim Kadamlı'nın Oğlu Okan ile Sadettin ve Gülcan Bayraklı’nın kızı Hatice ile dünya evine girmeden önce görkemli bir düğün ile hayatlarını birleştirerek dünya evine girdiler. Bir ömür boyu mutluluk için hayatlarını birleştiren çiftin düğününe yakın akraba ve dostları katıldı.

 

Zonguldak yöresinin şarkı ve türkülerinin söylendiği düğünde gelin ve damat davetlilerle bol bol eğlendi. Kalabalık ortamda geçen düğün merasiminde düğüne katılanlar bol Euro ve takı taktılar. Avrupa Zonguldaklılar Derneği eski yöneticilerinden Yusuf Karail dernek adına bir konuşma yaparak, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

Avrupa Zonguldaklılar Dernek yöneticileri aileleri ile yönetici arkadaşları Kadamlı ve Bayraklı ailesini mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

TÜRK HABER Yazı Ailesi olarak Hatice ve Okan Kadamlı çiftine mutluluklar dileriz...

Yorumlar

tüm yorumlar