DİTİB Erdemli Öğrenci Evi’nde anlamlı buluşma

  HANNOVER (TR Haber) - 2017-2018 akademik yılın başlangıcı münasebetiyle, 25 öğrenciye hizmet verilen Hannover DİTİB Erdemli Öğrenci Evi’nde veli, idareci ve öğrenci buluşması gerçekleştirildi. Düzenlenen programa; Hanno...

DİTİB Erdemli Öğrenci Evi’nde anlamlı buluşma

 

HANNOVER (TR Haber) - 2017-2018 akademik yılın başlangıcı münasebetiyle, 25 öğrenciye hizmet verilen Hannover DİTİB Erdemli Öğrenci Evi’nde veli, idareci ve öğrenci buluşması gerçekleştirildi.

Düzenlenen programa; Hannover Dini İstişare Kurulu Başkanı Yusuf Ay, DİTİB Erdemli Öğrenci Evleri Koordinatörü Murat Demirel, yurt öğrencileri ile öğrenci velileri iştirak etti.

En iyi yatırımın insana olan yatırım olduğunu söyleyen Hannover Dini İstişare Kurulu Başkanı Yusuf Ay, “Yapılan yatırımlar hem yaşadığımız, hem geldiğimiz topluma ve milletimize güzellikler olarak geri dönecektir. Bu külliyenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İlki gerçekleştirilen buluşmada DİTİB Erdemli Öğrenci Evleri Koordinatörü Murat Demirel de, öğrenci evlerinin amacı ve vizyonuna vurgu yaptı.

Daha sonra öğrenciler tarafından hazırlanan slayt gösterisi ile yurt hayatını konu alan kısa bir video çalışması sunuldu. Öğrenciler tarafından hazırlanan video, katılımcılardan büyük beğeni topladı.

Buluşma vesilesiyle velilerle yakından tanışma, DİTİB Erdemli Öğrenci Evlerini tanıtma imkanı yakalandı. Veliler ve öğrenciler düzenlenen programdan dolayı DİTİB Erdemli Öğrenci Evleri yöneticilerine teşekkür etti.

Yorumlar

tüm yorumlar