„Kardeşim Benim 2“ Duisburg’da Görücüye Çıktı

Murat Boz, Kardeşim’in  Galasını Gölgeleyemedi   Yılmaz ADIYAMAN /DUİSBURG(TR Haber)   KARDEŞİM Benim filminin devamı olarak çekilen „Kardeşim Benim 2“ ‚nin galası Dusiburg’taki UCİ  sinemasında g...

 „Kardeşim Benim 2“ Duisburg’da Görücüye Çıktı

Murat Boz, Kardeşim’in  Galasını Gölgeleyemedi

 

Yılmaz ADIYAMAN /DUİSBURG(TR Haber)

 

KARDEŞİM Benim filminin devamı olarak çekilen „Kardeşim Benim 2“ ‚nin galası Dusiburg’taki UCİ  sinemasında gerçekleştirildi. Ancak filmde başrol oynayan ünlü sanatçı Murat Boz’un galaya gelmemesi hayranlarını hem üzdü hem de tepkiye neden oldu.

AF Media tarafından Duisburg’da organize edilen „Kardeşim Benim 2“ nin galasına yaklaşık bin kişilik sinemasever iştirak etti ama Murat Boz’un ortalıkta gözükmemesi bazı hayranları tarafından protesto edildi.

Başrollerini Burak Özçivit ve Murat Boz’un paylaştığı dram ve komedi filminin konusu ise kısaca şöyle;  iki ünlü kardeş Hakan ve Ozan, sevdikleri arkadaşı Tato’nun cenazesi için Ege’ye gelirler. İki gün sonra ise Hakan’ın düğünü vardır.

Ancak Hakan’ın nişanlısının babası Muzaffer bu evliliği onaylamaz. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar.

Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla, öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle boğuşur dururlar. Olaylar gelişerek devam eder. Film 27 Kasım’dan itibaren Almanya’da vizyona girdi.

 

Yorumlar

tüm yorumlar