Eğitim gönüllüleri 2018'e hazır ve nazır

SODEM ve Landshut Okul Aile Birliği Yöneticileri 2018’de yapacakları programları için buluştular   Vilsbiburg/ Tevfik Şendöl Vilsbiburg LiLit’s  restoran’ında SODEM yöneticileri Esat Türk, Nermin Akbal, Ber...

Eğitim gönüllüleri 2018'e hazır ve nazır

SODEM ve Landshut Okul Aile Birliği Yöneticileri 2018’de yapacakları programları için buluştular

 

Vilsbiburg/ Tevfik Şendöl

Vilsbiburg LiLit’s  restoran’ında SODEM yöneticileri Esat Türk, Nermin Akbal, Berna Sezer, Deniz Naza ve Tevfik Şendöl . Landshut Okul Aile Birliği yöneticilerinden Nezihat Ehliz ve Tevfik Şendöl 2018 programı için bir araya geldiler.

 SODEM derneği başkanı Esat Türk,’’SODEM yönetimi ve Landshut Okul Aile Birliğiyle yönetimi ile aldığımız karar 2018 yılında   çocuklarımız için yapacağımız i Skylpark gezisi ve Tiyatro ???? için karar alındı’’dedi.

 Landshut Okul Aile Birliği Derneği başkanı Nezihat Ehliz’de’’Landshut Okul Aile Birliği olarak çocuklarımıza ve halkımıza ne yapabiliriz diye Vilsbiburg Sodem derneği yönetimiyle buluştuk. Ayrıca SODEM ve Landshut okul Aile Birliği dernekleri Türkçe ve Türk Kültürü Eğitimini desteklemek için karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.

SODEM ve Landshut Okul Aile Birliği yönetimi olarak önünüzdeki 2018 yılı için bir Tiyatro akşamı ve Türkçe ve Türk kültürü derslerine katılan öğrencilerimize bir gezi programı düzenlemek için görüşme yaptık. SODEM ve Landshut Okul Aile Birliği   derneklerimizin sloganı ‘Her şey Çocuklarımız ve Halkımız içindir’ diye bildirdi .

Yorumlar

tüm yorumlar