Mustafa Keser Dortmund'u MEST etti

Mustafa Keser Dortmund’da Sahne Aldı Yılmaz ADIYAMAN/DORTMUND (TR Haber) Dortmund Grammaphon salonda Ekol gelinliğin düzenlediği gecede ünlü sanatçı Mustafa Keser sahne aldı. Salon adeta tıklım tıklım doldu taştı, gelen misafirle...

Mustafa Keser Dortmund'u MEST etti

Mustafa Keser Dortmund’da Sahne Aldı

Yılmaz ADIYAMAN/DORTMUND (TR Haber)

Dortmund Grammaphon salonda Ekol gelinliğin düzenlediği gecede ünlü sanatçı Mustafa Keser sahne aldı.

Salon adeta tıklım tıklım doldu taştı, gelen misafirlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Sahneye gelen Keser, konuşmasına selamun aleyküm diyerek başladı.

Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Keser, şarkı aralarında seyircilere ilginç fıkralar, espiriler yaparak ve anlatarak kahkahaya boğdu. Söylediği şarkılara hayranları eşlik etti.

Bütün masaları tek tek dolaşan Keser, hiç bir hayranını geriye çevirmedi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Ünlü sanatçıyı dinlemeye gelen hayranları bol bol alkışa tutular.

Gelen davetliler arasında Miss Turkuaz Organizatörü Yıldıray Cengiz, Miss Turkuaz Menajeri Gülderen Tohumcu, Miss Turkuaz Güzeli 1’incisi Mihriban Zerren, Miss Turkuaz Top Model Dilan Oktaş, ve Miss Turkuaz Ekol (gelinlik) Güzeli Sümeyra Boz, katıldı. 

 

Konser sonrası konuşan organizatör Tekin Bayraktar; “Bu gece çok güzel bir gece oldu. Herkes doyasıya eğlendi ve neşelendi. Bize bu güzel güç verdi. Mahircan Öğlü kardeşimle daha güzel organizasyonlar yapacağız. Çok şükür her düzenlediğimiz etkinlikler iyi gidiyor. Kısa zamanda tekrar yine böyle güzel dolu dolu geceler düzenleyeceğiz;” dedi

Yorumlar

tüm yorumlar