Faslı Başkandan TOV’a Tam Destek

Arnhem'de müslüman dayanışması Eylül 2017’de Arnhem’de yeni göreve başlayan  Fas kökenli Belediye Başkanı Ahmed Marmouch, kentte ki Türk İşverenler Derneğine (TOV)  tam destek sözü verdi.   ...

Faslı Başkandan TOV’a Tam Destek

Arnhem'de müslüman dayanışması

Eylül 2017’de Arnhem’de yeni göreve başlayan  Fas kökenli Belediye Başkanı Ahmed Marmouch, kentte ki Türk İşverenler Derneğine (TOV)  tam destek sözü verdi.

 

Abdülkadir KARAOSMANOĞLU/ ARNHEM(TR Haber)

HOLLANDA’nın Arnhem kentinde faaliyet gösteren Türk İşverenler Derneği (TOV)  Eylül 2017’de göreve başlayan Fas kökenli Arnhem Belediye Başkanını ziyaret ederek geleceğe dönük olarak işbirliğinin temellerini attı.

Arnhem Belediye Binasında gerçekleşen ziyarete TOV’dan Aziz Zeyrek, Yıldırım Usta, Nilay Kulci, Nevin Dikici ve Hasan Deniz katıldılar. TOV başkanı Aziz Zeyrek ziyaretle ilgili olarak: “Fas kökenli Ahmed Marmouch,  Rotterdam’dan sonra Hollanda’da ki ikinci Fas kökenli Belediye Başkanı.Göreve yeni başladığı için hem ziyaret edelim  hem de yeni yıl resepsiyonumuza davet edelim diye düşündük.

Ziyaretimiz de kendisine geleceğe dönük olarak  ekonomik, sosyal ve kültürel  alanlarda işbirliğine açık olduğumuzu ve desteğini rica ettik. Kendisi de ziyaretten memnun kaldığını ve çalışmalarımıza tam destek vereceğini iletti”dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar