Coşkun Sabah Beyhane’de Sahne Aldı

Essen Çoşkun SABAH'la Sabahladı   Yılmaz ADIYAMAN(TR Haber)   Essen’de Club Hababam ve Club BoncuQ’un Beyhane Bar da organize ettikleri gecede sahne alan Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Coşkun Sabah...

Coşkun Sabah Beyhane’de Sahne Aldı

Essen Çoşkun SABAH'la Sabahladı

 

Yılmaz ADIYAMAN(TR Haber)

 

Essen’de Club Hababam ve Club BoncuQ’un Beyhane Bar da organize ettikleri gecede sahne alan Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Coşkun Sabah, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Yaklaşık bir yıl aradan sonra tekrar Almanya’ya NRW bölgesine gelen Sabah, yine hayranlarıyla bir arada oldu. O güzel ve güçlü sesiyle en sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, dillerden düşmeyen “Anılar” şarkısını söylerken gelen misafirler oyun pisti’nde dans etti. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Sabah, sahne sonrasında ise hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Konseri ortak organize eden Erkoç Koçoğlu ve Erkan Ersoy, etkinlik sonrası şunları ifade ettiler; “Altın şarkıların altın bestecisi Coşkun Sabah’ı yine NRW bölgesinde sevenleriyle buluşturduk. Muhteşem bir sanatçı ile insanlara unutulmaz bir gece yaşatmanın mutluluğu içindeyiz.

Tek üzüntümüz mekan büyük olduğu halde, kapasitesi yeterli olmadı ve çoğu misafirler kapıdan geri dönmek mecburiyetinde kaldı. Hababam Events ve Club BoncuQ adına güzel geceler düzenlemeye devam edeceğiz dediler.”

Yorumlar

tüm yorumlar