Önce HASTANE ziyareti sonra SAHNE

Latif Doğan Essen’de sahne aldı Yılmaz ADIYAMAN/ESSEN (TR Haber) Almanya’nın Essen şehrinde, konser vermek üzere sahne alan ünlü sanatçı Latif Doğan, Düsseldorf Havaalanı‘na ayak basar basmaz hasta ziyareti yaptı. ...

Önce HASTANE ziyareti sonra SAHNE

Latif Doğan Essen’de sahne aldı

Yılmaz ADIYAMAN/ESSEN (TR Haber)

Almanya’nın Essen şehrinde, konser vermek üzere sahne alan ünlü sanatçı Latif Doğan, Düsseldorf Havaalanı‘na ayak basar basmaz hasta ziyareti yaptı.

Voerde-Möllen kentinde yaşayan Zonguldaklı Ali Osman Çil ailesini ziyaret eden sanatçı, aile ile yaklaşık 1 saat sohbet ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonrası hasta hakkında bilgi veren Doğan, “Bu bir insanlık görevidir. İnsanlarımız her zaman bizi görmeye gelecek değil ya, bazen bizde hayranlarımızı görmeye gideceğiz. Öncelikle buna vesile olan Barış Adıyaman kardeşimize teşekkür ediyorum.

Ali Osman abiyi evinde ziyaret ettik, tanıştık ve yeni bir dost edindik. Çok mutlu oldum, yaklaşık 1 saat sohbet ederek çay içtik. Allah bütün hastalarımıza acil şifalar versin” dedi.

Benim bu hasta halimde evime kadar gelen Latif  beye  teşekkür ediyorum diyen Çil, ‘‘bu ziyaretten çok mutlu oldum. Ailem ve sizler gibi değerli dostlarımı yanımda görmekten mutluluk duyuyorum, hepinizden Allah razı olsun. Barış Adıyaman kardeşime de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sanatçı daha sonra türkü söyleyeceği salona geçerek hayranlarıyla buluştu. Sahnede 3 saat kalan Doğan, şarkılarını söylerken izleyicileriyle de şakalaşmayı unutmadı. Sahne sonrasında ise hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çok şükür her zaman gecelerimiz yoğun geçiyor diyen organize sahibi Sedat Coşkun, “bugün Latif Doğan sahne alarak güzel bir katkı sağladı. Geceye katılan bütün sanatseverlere teşekkür ediyorum. Maalesef kalabalık nedeniyle bazı vatandaşlarımız giremedi. Kusura bakmasınlar, sanatçılarımızla halkımızı buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar