Elif “İZ BIRAKAN”lardan oldu

Dostları ELİF’i unutmadı ve hiç unutmayacaklar DİNSLAKEN (TR Haber) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Almanya  NRW teşkilatının en çalışkan ve en güler yüzlü  elemanı Elif Akçit yaklaşık bir yıl önce vefat etmişti....

Elif “İZ BIRAKAN”lardan oldu

Dostları ELİF’i unutmadı ve hiç unutmayacaklar

DİNSLAKEN (TR Haber) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Almanya  NRW teşkilatının en çalışkan ve en güler yüzlü  elemanı Elif Akçit yaklaşık bir yıl önce vefat etmişti. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında aramızdan ayrılan  Elif Akçit için dostları Dinslaken’de anma töreni düzenlediler.

Temmuz ayının  tatil mevsimi olması nedeniyle anma töreni öne alındı. Elif Akçit’in en yakın dostlarından adaşı Elif Geyik: “Elifimiz 5 aylık bir mücadeleden sonra geçtiğimiz Temmuz ayında aramızdan ayrılmıştı. O dostluğu ve üretkenliğiyle bizde unutulmazlar arasına girdi. Tatil mevsimi nedeniyle birçoğumuz burada olamayacağız. Bu yüzden anma törenini öne aldık. Onu mezarının başında yad ettik, dualar okuduk. Zaman çabuk geçiyor ama Elif bizler tarafından hiç unutulmayacak. Anma törenine teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkürler” dedi.

Dinslaken  Wald Friedhof mezarlığındaki anma töreninden sonra Elif’in dostları Duisburg’daki AWO’da sohbete devam ettiler. Tabi yine konu ELİF AKÇİT’ti.

TÜRK HABER Gazetesi olarak merhumeye ALLAH’tan rahmet sevenlerine SABIR diliyoruz.

Yorumlar

tüm yorumlar