YATAŞ Duisburg açıldı sırada Dortmund, Frankfurt ve Köln var

Yataş Avrupa’da bir numara olma yolunda Yataş Grup, Almanya’daki 5. Mağazasını “Yataş Bedding” adı altında Duisburg’ta açtı.  Yataş Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik iki yıl içinde Almanya’daki...

YATAŞ Duisburg açıldı sırada Dortmund, Frankfurt ve Köln var

Yataş Avrupa’da bir numara olma yolunda

Yataş Grup, Almanya’daki 5. Mağazasını “Yataş Bedding” adı altında Duisburg’ta açtı.  Yataş Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik iki yıl içinde Almanya’daki mağaza sayınını beşten onbeşe çıkarmayı hedeflediklerini açıkladı.

Abdülkadir KARAOSMANOĞLU/ DUİSBURG(TR Haber)

MERKEZİ İstanbul’da olan Yataş Grup, 5. Mağazasını “Yataş Bedding” adı altında Duisburg merkezinde yaptı. Firmanın hedefi iki yıl içinde Almanya’daki mağaza sayısını beşten onbeşe çıkarmak.

Duisburg merkezde ki Friedrich-Wilhelm-Platz 7 adresinde iki katlı “YATAŞ BEDDİNG” mağazasının açılışına  seçkin bir davetli grubu katıldı. Essen’deki  Enza Home’den sonra  Duisburg Yataş Bedding’in de Genel Müdürlüğünü üstlenen işadamı Mustafa Eydemir: “Essen’den sonra Ruhr bölgesinde ikinci mağazamızı açtık. Bölge halkı için hayırlı-uğurlu olsun. Biz bu yatırımları yaparken sadece Türklere yönelik değil Almanlara ve diğer uluslara mensup insanlara yönelik açıyoruz. Yani insan ve müşteri ayırımı yapmadan herkese hitap edeceğiz” dedi.

AVRUPALI YATAŞ’I  KEŞFETTİ

Mustafa Eydemir sözlerine şöyle devam etti: “Müşteri hedef kitlemiz sadece Türkler değil ayırım yapmadan herkes. Zaten Avrupalılar YATAŞ markasını hem keşfetti hem de sevdi. Hem sınırsız bir seçenek var hem de benzerlerine göre fiyat farkı var.”

YENİ MAĞAZALAR GELİYOR

Genç girişimci Mustafa Eydemir YATAŞ’ın Avrupa’da yeni mağazalar açma girişiminin hızla sürdüğünü ifade ederek yeni müjdeler verdi. Müjdeler konusunda ise: “Avrupalılar YATAŞ kalitesini ve markasını sevdiler. Biz de bunları düşünerek en kısa zamanda Dortmund, Frankfurt ve Köln’de yeni mağazalar açacağız. Görüşmelerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor. Ne demiştik biz?  “Bir gün herkes ENZA’lı ve YATAŞ’lı olacak’ demiştik ve sözümüzdeyiz ve sözümüzü tutacağız” dedi.

ULUSLARARASI SATIŞ DİREKTÖRÜ MUTLU MEŞELİK 

 

İstanbul’dan gelen Yataş Grubun Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik: “Yataş ürünleri artık bir dünya markası diyebiliriz. Duisburg’da açılan bu mağaza yurtdışındaki 56. Mağaza Almanya’da ise 5. Satış merkezi. Müşteri potansiyelimiz artık sadece Türkler değil ağırlık Avrupalılardan oluşuyor. Hatta Avrupalılar bayilik için bize başvuruda bulunuyorlar. İki sene içinde Almanya’daki mağaza sayımızı beşten onbeşe  yükselteceğiz. Sırada Köln ve Frankfurt var. Bölge halkı için Yataş Bedding hayırlı-uğurlu olsun” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI ERKAN KOCALAR

YATAŞ’ın Duisburg şubesinin açılışına elbette şehir idaresi de  kayıtsız kalmadı ve Duisburg’u temsilen Belediye Başkanı Erkan Kocalar  bizzat açılışa gelip Eydemir ailesine HAYIRLI-UĞURLU olsun diyerek, kısa vade de  Duisburg’a yapılması gereken yatırımlar konusunda ip uçları verdi.

SİFTAH  ANKARALI  HALİL  YALÇIN’DAN

Duisburg’daki YATAŞ BEDDİNG açılış kokteyli yapıldıktan sonra ilk SİFTAH  Ankaralı Halil Yalçın’dan geldi. Seyahat acentası işletmecisi ve Ankaralılar dernek başkanı Halil Yalçın satın aldığı aldığı üründen sonra; “siftah benden bereketi ALLAH’tan” dedi  

 

 

 

Yorumlar

tüm yorumlar