Gençler Polis Olmak İstermisiniz?

POLİS MESLEĞİ İÇİN DANIŞMA TOPLANTISI Ahmet Birinci/Dortmund   POL-DO: Dortmund, Emniyet Müdürlüğü, Markgrafenstr. 102 "Seni bekliyoruz!"- Polis Mesleği icin danışma toplantısı Genau mein Fall "Tam benim dava...

Gençler Polis Olmak İstermisiniz?

POLİS MESLEĞİ İÇİN DANIŞMA TOPLANTISI

Ahmet Birinci/Dortmund

 

POL-DO: Dortmund, Emniyet Müdürlüğü, Markgrafenstr. 102 "Seni bekliyoruz!"- Polis Mesleği icin danışma toplantısı

Genau mein Fall

"Tam benim davam"- Bu motto altında Dortmund polisi olarak Pazartesi günü, 20.06.2016, saat 16 da, Emniyet Mürdürlüğünde, Markgrafenstraßede, polis mesleğine ilgi gösteren vatandaslarımız için bir danışma toplantısı düzenliyoruz. Toplantiya kaydolmanıza gerek yok.

Iki saatlik toplantıda verilen bilgiler:

 -          Polis mesleğine basvuru için sartlar - Mesleğe basvuru için  gececeğiniz incelemeler için tavsiyeler -        Polis olduktan sonra  yaşayacağınız izlenimler

Toplantıdan sonra sorularınız için zaman ayırıp sizi bekliyoruz. Toplantı dışında genel bilgi icin 0231/132-8888 numaradan bize ulasabilirsiniz.

Başvuru kampanyası 30 Eylül 2016‘da bitiyor. Bu tarihe kadar lise bitiren (Abitur) veya meslek okulunda (Fachhochschulreife) aday olan gençlerimiz internetde 1 Eylül 2017‘de başlayan mesleğe basvuruda bulunabilirler.

Önceden yapılması gereken işlemler için toplantıya katılmanız olumludur. Mesela spor rozetine sahip olmanız gerekir. Bu spor rozetine şimdiden sahip olan varsa ve en fazla bir yıl öncesinde yapıldıysa, danışma toplantısında bir hediye alacaktır.

Toplantımız almanca yapılacaktır!

Rückfragen bitte an:

Polizei Dortmund

Yorumlar

tüm yorumlar