GAZETECİLERLE TALK ŞOV

MÜNİH’TE YENİ BİR  TALK ŞOV   MÜNİH(TR Haber ) Münih’in deneyimli gazetecileri Ahmet İncel ve Adnan Tokuç’un hazırlayıp sunacakları yeni bir TV talk şov kent gündemine damga vuracak. 2G 1K (İki Gazeteci ...

GAZETECİLERLE TALK ŞOV

MÜNİH’TE YENİ BİR  TALK ŞOV

 

MÜNİH(TR Haber

)

Münih’in deneyimli gazetecileri Ahmet İncel ve Adnan Tokuç’un hazırlayıp sunacakları yeni bir TV talk şov kent gündemine damga vuracak. 2G 1K (İki Gazeteci 1 Konuk) adlı yeni talk şov, Sürahi Kültürcafe’den canlı olarak İnternet üzerinden yayınlanacak.

Gazeteciler, kentin nabzını tutarak, ünlü politikacıları, Sivil Toplum Örgütü temsilcilerini, sanatçıları davet edecek. Özellikle kentte yaşayan göçmelerin sorunlarını gündeme getirecek programı, Sürahi Kültürcafe’ye  gelen konuklarına yanı sıra, İnternet üzerinden herkes interaktif olarak katılıp soruların yöneltebilecek.

İLK KONUK LEVENT EKİZ

Programın yapımcıları tarafsız, sorgulayıcı, dürüst ve cesur bir açık oturum programı olacağını bildirdi. Gazeteciler, Ahmet İncel ve Adnan Tokuç’un ilk konuğu ise ÜçBeş Kişi Derneği’nin başkanı Levent Ekiz olacak. İlk program,  20 Kasım Pazar günü saat 18.00’de yayınlanacak.  

Yorumlar

tüm yorumlar