Sürahi'de 2 G 1 K

TÜRKÇE TALK ŞOV “2 GAZETECİ  1 KONUK” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ   Münihli iki gazeteci Ahmet İncel ve Adnan Tokuç’un hazırlayıp sunduğu “2 Gazeteci 1 Konuk” adlı Türkçe talk ...

Sürahi'de 2 G 1 K

TÜRKÇE TALK ŞOV “2 GAZETECİ  1 KONUK” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Münihli iki gazeteci Ahmet İncel ve Adnan Tokuç’un hazırlayıp sunduğu

“2 Gazeteci 1 Konuk” adlı Türkçe talk şov büyük ilgi gördü. Sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan programın retingi otuz binin üzerinde olması, yapımcıları sevindirdi.

 

Ahmet İNCEL / MÜNİH

 

Münihli iki gazeteci Ahmet İncel ve Adnan Tokuç beraberce hazırlayıp sundukları Türkçe talk şovla geleceğin televizyonuna imza attılar. Sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlanan “2 Gazeteci 1 Konuk” adlı Türkçe talk şov büyük ilgi gördü. Sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan programın retingi otuz binin üzerinde olması, yapımcıları sevindirdi. Sürahi Kültür Cafe’de halkla iç içe yapılan ilk programın konuğu  “Üç Beş Kişi” Derneği başkanı Levent Ekiz’in konuk oldu.

SAMİMİ BİR ORTAMDA CANLI YAYIN

Televizyoncuların kabusu halk içinde bir cafe ortamında ve arka plandaki seslerle doğal ortamı yansıtılmaya çalışıldığı canlı yayınla yapılan söyleşide oldukça rahat olan gazeteciler ve konuk, kent gündeminde konuşulan güncel konuları dile getiridiler. Levent Ekiz, 45 dakika boyunca çalışmaları ve hedefleri konusunda oldukça detaylı bilgiler verdi. Ekiz, Ahmet İncel'in Üç Beş Kişi Hareketi' nasıl bir harekettir sorusuna 'Hareketimiz gayet mütevazi bir harekettir' cevabını verirken, “tarihe bakıldığında büyük işler başaran liderlerin hep yola üç beş kişi ile çıktıklarını ve tarihin akışını değiştirdiklerini söyledi. Buna en büyük örneğin Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarıdır” dedi.

 

“AMAÇ SERBEST KONUŞMA PLATFORMU OLUŞURMAK”

Programın moderatörlerin Ahmet İncel ve Adnan Tokuç yayın sonrası yaptığı açıklamalarda, canlı yayını seyredemeyenlerin önümüzdeki günlerde Youtube kanalı üzerinden seyredileceği bilgisini verdi. Yapımcılar, sosyal medya üzerine  TV yayıncılığının geleceğin televizon anlayışı olduğuna dikkati çektiler.

Amaçlarının bu program formatı ile halka açık bir ‘Konuşma platformu’ oluşturmak istediklerini söyleyen gazeteciler, her yayında Münihli bir politikacı, sanatçı ve STK temsilcisini davet ederek canlı yayın aracılığı ile kendilerini tanıtmalarını ve konuşmalarını sağlamak olduğunu vurguladı.

Yorumlar

tüm yorumlar