MİLLETSENİZ BİREY BİREY GELİN

Son zamanlarda azgınlık seviyesine çıkan hollanda' nın densizliği, almanyanın faşizmi, avusturya'nın garabet halleri, yunanistan'ın sebepsiz garip sesler çıkarması kendi cesaretlerinden ya da millet olma özelliklerinden değil, küresel...

Son zamanlarda azgınlık seviyesine çıkan hollanda' nın densizliği, almanyanın faşizmi, avusturya'nın garabet halleri, yunanistan'ın sebepsiz garip sesler çıkarması kendi cesaretlerinden ya da millet olma özelliklerinden değil, küresel güç olarak bilinen malum odakların emriyle hareket etmelerinden kaynaklıdır.

Çünkü bu ülkeler gerektiğinde kullanılmak üzere sonradan kurulmuş suni devletlerdir.  Asla bir ırk mensubu olmayıp millet olma özellikleri de yoktur.  hollanda, almanya ve avusturya romalılar döneminde küçük ilkel cermen kabilelerinin yaşadıkları bölgelerdi.

Gerçek anlamda millet ve devlet olma özellikleri olmamıştır hiçbir zaman. Yunanistan zaten daha yakın zamanda Türkiye ' ye tehdit amaçlı kurulmuş bir suni devlet. Orada gerçek yunan diye de bir millet yoktur.  Onların eski yunanlılarla da ilgisi yoktur.

Tarihi araştırın tüm bunları göreceksiniz. Oysa binlerce yıl geriye gidin büyük Türk Milleti'nin tarihini uzun uzun okursunuz.  Dünya tarihinde 16' sı imparatorluk olmak üzere 21 devlet kurmuş başka bir millet yoktur. Bizim tarihi gölgemiz karşısında bile ezilen bu suni milletsiz devletler masal devletlerdir. 

Bugün var yarın yokturlar.  Tarihi misyonlarını tamamladıklarında ( ki çok uzun yıllar kalmamıştır artık)  tarih sahnesinden de haritadan da silineceklerdir. Sadece milletlerin kalıcı devletleri olur.  Bu kuklaların da ömrü artık bitmek üzeredir.  Büyüklüğümüzün onlar farkında. Onları kurup yönetenler de farkında. 

Neden içimizdeki bir kısım insanlar değil işte bunu anlamak zor. ABD dahil olmak üzere 500 yıl geriye gidin, avrupada çok fazla olan ve çoğu ufak tefek bu suni devletlerin bir çoğunu göremezsiniz. 1000 yıl geriye gidin hiçbirini göremezsiniz. 

Ama Türk Milleti hep vardı ve var olacak. Bakın yugoslavya diye bir devlet vardı bir vakit, şimdi yok. Suriye gözümüzün önünde yok oluyor, siliniyor.  Miadını dolduran silinecek. 

Avrupa çöküşte. Bunu kendi milletlerine belli etmemek için suni gündem oluşturuyorlar.  haçlı güruhu Türk İslam düşmanlığına karşı bu suni devletleri ve beraberinde kendi kurdukları teror örgütlerini kullanıyorlar.  Kendileri de biliyorlar ki bunları kullanan küresel güç ne emrederse onu yapmak zorundalar.  Biz de biliyoruz ki en fazla en fazla 100 yıl içinde bu suni devletlerin hiçbiri olmayacak.  Ama büyük Türk Milleti var olacak. Gücümüzü, büyüküğümüzü, millet olma erdemlerimizi unutmayalım. Biz bir oldukça onlar yok olmaya mahkumdur.

Yorumlar

tüm yorumlar