Görev sırası GENÇLER' de

Werdohl TüVeB’de gençleştirme operasyonu   30 yıllık bir geçmişi bulunan Werdohl Türk Veliler Birliği nihayet gençleştirme operasyonu yaparak başkanlığa hukukçu Belma Bektaş Kılıç’ı getirdi.   ...

Görev sırası GENÇLER' de

Werdohl TüVeB’de gençleştirme operasyonu

 

30 yıllık bir geçmişi bulunan Werdohl Türk Veliler Birliği nihayet gençleştirme operasyonu yaparak başkanlığa hukukçu Belma Bektaş Kılıç’ı getirdi.

 

Tevfik KARAOSMANOĞLU / WERDOHL

 

MERKEZİ  Almanya’nın Werdohl kentinde olan Türk Veliler Birliği (TüVeB) yönetim kurulunu gençleştirerek operasyon yaptı. Eğitim derneğinin yeni başkanı genç hukukçu Belma Bektaş Kılıç oldu.

Yapılan olağan genel kurul da yeni yönetim şöyle oluştu. Başkan Belma Bektaş Kılıç, Başkan yardımcısı Ali Akdeniz, yazman Yavuz Kılıç, sayman Burcu Bektaş.  Diğer yönetim kurulu üyeliklerine ise; Melik Akdeniz, Hülya Nayir, Elif Fenner ve Semih Akdeniz seçildiler.

Halef-Selef olan Belma Bektaş Kılıç ve  Ali Akdeniz: „Derneğimizin 30 yıllık bir mazisi var. Artık değişim zamanı gelmişti. Ve bu görevi artık biz gençlerin üstlenmesi gerekiyordu. Büyüklerimiz bize güvenip görev verdikleri için teşekkür ediyoruz ama onların tecrübe ve desteklerine ihtiyacımız var“ dediler.

Yorumlar

tüm yorumlar