Yazarımız Ayla Gürel’e operasyon

Eğitimci, şair ve yazar Ayla Gürel “ FITIK” oldu   İSTANBUL (TR Haber)   Gazetemiz TÜRK HABER yazarlarından ve eğitimci Ayla Gürel hanımefendi yorucu eğitim-öğretim  maratonuna dayanamadı ve fıtık oldu. İstan...

Yazarımız Ayla Gürel’e operasyon

Eğitimci, şair ve yazar Ayla Gürel “ FITIK” oldu

 

İSTANBUL (TR Haber)

 

Gazetemiz TÜRK HABER yazarlarından ve eğitimci Ayla Gürel hanımefendi yorucu eğitim-öğretim  maratonuna dayanamadı ve fıtık oldu.

İstanbul Gaziosmanpaşa (GOP) Özel Hastanesinde başarılı bir operasyon geçiren Ayla Gürel: “Her ne kadar da gencim desemde yaşlanıyoruz. Galiba bu eğitim yılında biraz çok yorulup, gerginleştim. Sonunda fıtık teşhisi konuldu. Hemşehrilerimin özel hastanesinde ameliyat olayım dedim ve oldum. Çok şükür ameliyatım başarılı geçti. Merak edip soran ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm akraba, dost, okur  ve hayranlarıma teşekkür ederim. Ayrıca ameliyatımı gerçekleştiren hekim, hemşire ve hastane personeline de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Biz de TÜRK HABER yazı ailesi olarak Ayla Gürel hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor ve sağlık konusundaki izlenim ve tespitlerini köşe yazısı olarak bekliyoruz.

Yorumlar

tüm yorumlar