CHP-NRW’nin gülen yüzü ELİF vefat etti

Elif Akçit’in mücadelesi 5 ay sürdü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Almanya  NRW teşkilatının en çalışkan ve en güler yüzlü  elemanı Elif Akçit 5 aylık yaşam mücadelesinden sonra hayata  veda ...

CHP-NRW’nin gülen yüzü ELİF vefat etti

Elif Akçit’in mücadelesi 5 ay sürdü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Almanya  NRW teşkilatının en çalışkan ve en güler yüzlü  elemanı Elif Akçit 5 aylık yaşam mücadelesinden sonra hayata  veda etti.

DUİSBURG(TR Haber)

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Almanya NRW Eyalet örgütünün en çalışkan ve en güler yüzlü elemanı  Alif Akçit (44)  5 aylık bir yaşam mücadelesini noktaladı ve hayata veda etti.

Duisburg kentindeki CHP-NRW Birliğinin genel sekreteri olarak görev  yapan Elif Akçit Duisburg’ta  tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Elif Akçit, CHP Almanya teşkilatının en üretken elamanlarından birisiydi ve son olarak yapılan referandum çalışmaları esnasında  beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. 5 aylık bir yaşam mücadelesi sonunda yatmakta olduğu hastanede hayata veda etti.

Denizlili Elif Akçit  üniversiteye devam eden iki evlat sahibiydi. Elif Akçit 19.07.17 Çarşamba günü saat 11:00’de Dinslaken Selimiye Camii’nde kılınacak   olan cenaze namazı sonrası  saat 12:00’de yine Dinslaken’deki Waldfriedhof mezarlığında  toprağa verilecek.

Yorumlar

tüm yorumlar