Almanya’da Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye transfer

Kongre üyesi olma sözü verdi imzayı attırdı   Gelsenkirchen Fenerbahçe Derneğinin başkanı Murat Dağdeviren,  hayatını birleştirdiği İnci Dağdeviren’e imza öncesi Fenerbahçeli olma şartını koydu. Gelin hanım kongre ...

Almanya’da Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye transfer

Kongre üyesi olma sözü verdi imzayı attırdı

 

Gelsenkirchen Fenerbahçe Derneğinin başkanı Murat Dağdeviren,  hayatını birleştirdiği İnci Dağdeviren’e imza öncesi Fenerbahçeli olma şartını koydu. Gelin hanım kongre üyesi olma koşuluyla imzayı bastı.

 

Tevfik KARA / HERNE (TR Haber)

GELSENKİRCHEN Fenerbahçe Derneğinin   kurucu başkanı ve Fenerbahçe kongre üyesi  Murat Dağdeviren (46)  ile  İnci Dağdeviren (42)  Herne’nin Wanne-Eickel nikah salonunda yapılan yapılan sade bir törenle hayatlarını birleştirdiler.  

Ancak tam nikah için imzalar atılırken Murat Dağdeviren müstakbel eşine Fenerbahçe üyesi olma teklifini yaptı. Nikah’a kadar  Beşiktaşlı olan İnci Dağdeviren kısa bir şaşkınlık yaşadıktan sonra: “Madem hayatımızı birleştiriyoruz ve herşeyi paylaşacağız. O zaman bende teklifini kabul ediyorum ama üyelik rozetimi bizzat Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’dan alırım”dedi.

Murat Dağdeviren ise: “Eşimin beni kırmayarak teklifimi kabul etmesiyle sevincim ikiye katlandı. Çifte mutluluk yaşıyorum.Ve eşim İnci’nin üyelik rozetini Kadıköy’de bizzat Aziz Yıldırım takacak. Evlilikte zevkler ve renklerinde uyum sağlaması çok önemli. Bu yüzden eşime tekrar teşekkür ediyorum”dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar