Ruhr Bölgesini Işıtan Kocaman Bir EĞİTİM Ailesi Var

Onların dertleri varsa-yoksa EĞİTİM Eğitim çalışmalarında Kuzey Ren Vestfalya’da  bir marka olan Ruhr Veliler Birliği yeni eğitim yılına yönetimini hem yenileyerek hem de genişleterek girdi.  Olağanüstü genel kurulda Dr. Sak 6. k...

Ruhr Bölgesini Işıtan Kocaman Bir EĞİTİM Ailesi Var

Onların dertleri varsa-yoksa EĞİTİM

Eğitim çalışmalarında Kuzey Ren Vestfalya’da  bir marka olan Ruhr Veliler Birliği yeni eğitim yılına yönetimini hem yenileyerek hem de genişleterek girdi.  Olağanüstü genel kurulda Dr. Sak 6. kez  başkan seçildi.

İslam KARAOSMANOĞLU/ ESSEN(TR Haber)

KUZEY Ren Vestfalya Eyaletinde yaptığı eğitim çalışmalarıyla adeta bir marka haline gelen Ruhr Veliler Birliği, yeni eğitim yılının başlamasıyla birlikte olağanüstü genel kurula giderek yönetimini hem yeniledi hem de genişletti.

Milazım Koçtürk, Berrin Kapyapar ve Hakan Ekinci‘nin yönettiği olağanüstü genel kurul sonucunda Dr. Ali Sak 6. kez  başkan seçildi. Başkan yardımcılıklarına; Mehmet Kapyapar, Kamuran Turan ve Nilgün Şahin, Yazmanlığa; Seyhan Dağ, Saymanlığa; Aysel Uzun ve Kemal Cıbır, Yönetim kurulu üyeliklerine; Fatime Okuyucu, Nazire Kılıç, Nilgün Doğum, Nevin Torun Meriç, Gürsel Köse, Hüseyin Dağ, Şengül Kakanaş ve Sevinç Ekinci seçildiler.

Dr. Ali Sak yeni yönetimin şekillenmesinden sonra yaptığı konuşmada: „Biz kocaman büyük bir aileyiz. Her gün daha da gelişip, büyüyoruz. Yeni eğitim yılı başlayalı bir kaç hafta oldu. Bize güç verecek olan isimleri de aramıza kattıktan sonra artık kaldığımız yerden çalışmalara ve proje üretmeye devam edeceğiz. Bana ve yeni ekibime güvenerek görev veren tüm Ruhr Veliler Birliği camiasına teşekkür ediyorum“ dedi.

Olağanüstü genel kuruldan sonra BİRLİK Korosunun şefi, Türk Halk Müziğinin değerli üstadlarından Kazım Birlik hoca mini bir konser vererek günü taçlandırdı. Kazım Birlik’e Güner Kılıç eşlik etti.

Yorumlar

tüm yorumlar