Tesadüfün böylesi!..

Yeni çifti birleştiren tarih: 18 Ağustos     OBERHAUSEN/TR Haber ALMANY’nın Olpe kenti yakınlarında ikamet eden  Ayşe Nur Atıcı ile Duisburg’da kalan Konya-Akşehirli Mevlüt Ceyhan,  Oberhausen’in tarihi mekan...

Tesadüfün böylesi!..

Yeni çifti birleştiren tarih: 18 Ağustos

 

 

OBERHAUSEN/TR Haber

ALMANY’nın Olpe kenti yakınlarında ikamet eden  Ayşe Nur Atıcı ile Duisburg’da kalan Konya-Akşehirli Mevlüt Ceyhan,  Oberhausen’in tarihi mekanlarından birisi olan Kaisergarten’da hayatlarını birleştiren imzayı atarken 18 Ağustos detayı davetlilerin dikkatinden kaçmadı.

HER İKİSİ DE 18 AĞUSTOS’TA DOĞDULAR

Samsunlu Atıcı Ailesinin iki numaralı kızı olan Ayşe Nur Atıcı 18 Ağustos 1995 yılında doğdu. Konya-Akşehirli damat adayı Mevlüt Ceyhan’da 18 Ağustos 1991 yılında doğdu. Gelin adayı Ayşe Nur, hastalık kasasında memure olarak, damat adayı Mevlüt  ise bir firmada elektrikçi olarak çalışıyor.

18.08 MUCİZEVİ TARİH

18 Ağustos’ta Oberhausen kentinin tarihi mekanlarından birisi olan Kaisergarten’de hayatlarını birleştiren imzayı atan Ayşe Nur Atıcı Ceyhan ve Mevlüt Ceyhan çifiti :”Duisburg’da yapılan bir düğünde tesadüfen tanıştık.

Daha sonra arkaşlığımız ilerledi. Doğum günlerimiz 18 Ağustos. Bizi bir birimize bağlayan etkenlerin başında doğum günlerimizin çakışması oldu. Bir yıl önce nişanlanmıştık. Evlilik tarihimizin doğum günümüzle aynı olması için özen gösterdik. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayarak, sevincimize ortak olan tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.  Herkes 22 Eylül’de yapacağımız düğüne davetli” dediler.

Yorumlar

tüm yorumlar