PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK OLUR(MU?..)

ALMANYA’DA PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK KONFERANSLARI   Fatma ANDERS Yazıyor   DORTMUND/BREMEN (TR Haber) Stratejist , yazar Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından doktrin olarak hazırlanan „PARTİSİZ ATATÜRKÇ&...

PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK OLUR(MU?..)

ALMANYA’DA PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK KONFERANSLARI

 

Fatma ANDERS Yazıyor

 

DORTMUND/BREMEN (TR Haber)
Stratejist , yazar Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından doktrin olarak hazırlanan „PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK“ konferansları Almanya ` da gerçekleştirildi .
Konferansları bizzat „PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK“ ideoloğu Hüseyin Hakkı Kahveci verdi .
Almanya `nın; KOBLENZ , MANNHEİM ,DORTMUND, LİMBURG  ve BREMEN şehirlerinde gerçekleşen konferanslara „ATATÜRKÇÜ TÜRK“ gurbetçiler ve tüm siyasi yelpazeden bir çok vatandaş katıldı .

HATALI  ve  SORUMLULAR PARTİ-PARTİLİLER

 Hüseyin Hakkı KAHVECİ  beş ayrı kentte verdiği konferanslarında ..
“ Seksen yıldır ATATÜRK bu topraklarda tekmeleniyorsa hatalı ve sorumlu olan siyasi partiler ve Atatürk sonrası görev alan tüm siyasetçilerdir” derken , bunun yanında “ ATATÜRK tarafından bizlere bırakılmış SAĞ , SOL ,ÜLKÜCÜ, İSLAMCI ideolojiler yok “ dedi.
Kahveci konferanslarında “ Türk milletinin önce siyaset ve Türk milletine ait olmayan siyasi ideolojiler eliyle bölündüğünü , sonrasında ise dinsel ve mezhepsel ögeler kullanılarak bölündüğünü “ açıkladı .

HEPSİNİ ÇÖPE ATIN

Hüseyin Hakkı KAHVECİ   konuşmasına şöyle devam etti: “Mevcut tüm siyasi partileri ve bize ait olmayan ithal ideolojileri çöpe atma zamanı geldi. 1919 Amasya kongresinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından söylenen Siyasi partiler milleti böler. Bizim milli birliğe ihtiyacımız var . Sözünün Türkiye Cumhuriyeti için ANAYASA olduğunu ve Atatürk sonrası seksen yılın Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti için kayıp yıllar  olduğunu, tek sorumluluğun batı veya doğu üzerinden Türk milletine ait olmayan ideolojilerin ATATÜRK karşıtlığı ile birleştirilerek bugünlere gelindiğini „ ifede eden s Kahveci , konferanslarında ..
Atatürk tarafından bugünlere ışık tutacak sözlerle örnek verirken “ Ne batılı , ne doğulu olacağız. Özümüz olacağız.” Sözünün bize ait olmayan siyasi ideolojiler için önemli bir uyarı olduğunu irdeledi.

ATATÜRK KADAR ATA TÜRKÇÜYÜZ
Hüseyin Hakkı Kahveci , eğer bize sorarlarsa biz kimiz ? “Biz Atatürk kadar Ata Türkçüyüz. Çünkü Atatürk bizzat kendisi Ata Türkçü “ yüz diyoruz dedi.
Kahveci bir çok strateji analizi dışında dünden bugüne ait bir çok şifre içeren sözleri dinleyicilerine aktardı.
Kahveci şunları söyledi.
“Türk kadınına Atatürk şöyle sesleniyor. “ Ey Türk kadını ! 600 yıldır çocuğuna Türkçe ninni söyledin mi ?” diye soruyor.
Biz özümüze dönmediğimiz müddetçe kaybettiğimiz seksen yılın üstüne daha çok yıllar kaybederiz diyen KAHVECİ , Parti ve siyasi ideolojileri artık bırakalım . Bize ait olan ATATÜRK ideolojisi olup , Atatürk “ Türk evladı atalarını tanıdıkça daha çok büyük işler başaracaktır.” Diyor . Biz ise son atamız Atatürk `e seksen yıldır saldırılmasını seyrediyoruz. Sorumluluk siyasetçilerin “ dedi.

İNKİLAPLAR ARTIK YOK

Kahveci açıklamalarında “ ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARI ARTIK YOK . Devrimler ortada kalmadı . Hala neyin siyasetini güdüyoruz. Artık , MİLLİ BİRLİĞİ önce hakaret edilen ve aşağılanan TÜRK MİLLETİ olarak sağlamamız gerekiyor . 1919 sürecinin devamı 2019 süreci . 2019 yılına girerken Osmanlı son döneminde nasıl çökmüşse aynı çökmüşlük tüm göstergeleri ile önümüzde . Atatürk sonrası Türkiye Cumhuriyeti tekrar Osmanlı azınlık bürokrasisinin eline geçti . Ve bugün gelmiş olduğumuz nokta ATATÜRKÇÜ olmayan siyasiler ve siyasi partiler eliyle azınlıklar tarafından yönetiliyor. O halde ! Hepimiz tüm siyaset ve ideolojileri bir kenara bırakarak ATATÜRK kadar ATA TÜRKÇÜ olacağız . Olamıyorsak yeni bir ATATÜRK gelmeyecek .” Milletin istiklalini yine milletin azmi ve kararlılığı kurtaracaktır “ diyen bir kurucu lider seksen yıldır yalandan demokrasi eliyle mağlup ediliyorsa , burada sorunu görmemiz gerekiyor. Eğer bizler , yeniden ATATÜRK tarafından bize miras kalan ve bizzat Atatürk tarafından EY TÜRK GENÇLİĞİ emriyle görevlendirilen Türk gençliği isek , bu görevi yerine getirmek zorundayız .” dedi .

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEKLERİ DESTEK VERDİ

Konferanslara Limburg Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Hüsnü İlhan ve Hilldesheim Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Fatma Anders bizzat katılarak ve organize ederek destek verdiler.
PARTİSİZ ATATÜRKÇÜLÜK ideoloğu Hüseyin Hakkı Kahveci , konferans sonrası
“ RABITA – Uğur Mumcu`dan sonra , Atatürk `ün yasaklanan kitabı , Yahuda – Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma “ isimli kitaplarını vatandaşlar için konferans sonrası imzalarken , Bin beş yüz kilometre Almanya içerisinde konferanslar için yol yaptı . Konferanslar esnasında “ MÜHÜRLÜ VAGON “ isimli son kitabı Türkiye `de baskıdan çıktı

 

Yorumlar

tüm yorumlar