Başkomiser Seda Sancar Ataç gönülleri fethetti

Eğlenceyi değil bağışı tercih etti İslam KARAOSMANOĞLU/ ESEEN(TR Haber) ESSEN emniyet teşkilatında  başkomiser olarak görev yapan  Seda Sancar Ataç, 42. Doğum günü nedeniyle „Bonn Kanserli Çocuklar ve Gençler Des...

Başkomiser Seda Sancar Ataç gönülleri fethetti

Eğlenceyi değil bağışı tercih etti

İslam KARAOSMANOĞLU/ ESEEN(TR Haber)

ESSEN emniyet teşkilatında  başkomiser olarak görev yapan  Seda Sancar Ataç, 42. Doğum günü nedeniyle „Bonn Kanserli Çocuklar ve Gençler Destek Çemberi“ ne bağış kampanyası başlattı.

Duyarlı başkomiser başlattığı bağış kampanyası hakkında: „Ben ailemin birçok ferdini maalesef kanserden kaybettim. Geçmişte bu hastalığa kendim de yakalandım. Büyük bir mücadele ve direnç göstererek kanseri yendim.

Kanseri ve kanserli hastaların durumunu çok iyi bilen birisi olarak 42. Doğum günüm nedeniyle  tüm yakınlarımı ve arkadaş çevremi  merkezi Bonn’da olan  Kanserli Çocuklar ve Gençler Destek Çemberi’ne bağış yapmaya davet ettim. Belli bir süre toplanan yardımı Bonn’daki kuruluşa teslim edeceğim. Yardım etme duyarlılığını gösteren tüm dostlarıma teşekkür ederim“ dedi.

LAF ÇOK İCRAAT YOK

Doğum gününden sonra görüştüğümüz Başkomiser Seda Sancar Ataç: „Maalesef bizde laf çok ama icraat yok. Bağış kampanyasını sosyal medyadaki sayfamdan yapmıştım. Sayfamda ise üç binin üzerinde insan var.

Bu üç bin kişinin üçte biri bağış yapmış olsaydı ortaya anlamlı bir rakam çıkardı. Maalesef; ‚Lafı mı olur? Seve seve bağışta bulunuruz‘ diyen birçok kişiden ses çıkmadı. Biraz hayal kırıklığı yaşam da ben üzerime düşen görevi yerine getirip, yardımı yerine ulaştırmanın huzurunu yaşıyorum“ diye sözlerini noktaladı.

Yorumlar

tüm yorumlar