Metin Demir/TÜRK, türkücü değil gerçek ÜLKÜCÜ

Helal olsun sana Demir/TÜRK DÜSSELDORF(TR Haber) Bir insan gerçekten övgüyü hak ediyorsa biz onu hiç çekinmeden ve gocunmadan yaparız. Yaptığımız yalakalık değil!.. Zira övüp, takdir ettiğimiz kişiyle hiç...

Metin Demir/TÜRK, türkücü değil gerçek ÜLKÜCÜ

Helal olsun sana Demir/TÜRK

DÜSSELDORF(TR Haber) Bir insan gerçekten övgüyü hak ediyorsa biz onu hiç çekinmeden ve gocunmadan yaparız. Yaptığımız yalakalık değil!.. Zira övüp, takdir ettiğimiz kişiyle hiçbir ticari bağlantımız yok!.. Ondan gelecek adına hiçbir beklentimiz de yok!..

 

Kimden mi söz ediyorum? Adı gibi Demir/TÜRK olan Aksaraylı dava adamı  METİN DEMİRTÜRK’ten bahsediyorum.  Dün akşam  (29.10.18) Düsseldorf’taki Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonunda Metin Demir/TÜRK’ü  300 kişinin arasında hemen farkettim. Zira duruşuyla Metin Demir/TÜRK’ü farketmemek haksızlık olurdu.

Sorsanız herkes ATATÜRk’ü sever ve Atatürkçü geçinir. Bildiğiniz gibi şu anda gündemde ANDIMIZ meselesi var.  Yargı ANDIMIZ’ın tekrar okunmasına karar verdi ama hükümet çevrelerince bu karara büyük tepki var. İşte böyle bir ortamda Metin Demir/TÜRK  Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna gelirken salona ANDIMIZ’ı yazıp gelmiş ve yakasına takmış. Ben bizzat gördüm  ve tanıklık ettim. Acaba salonda kaç kişi bunu farketti merak ediyorum.

İşin bir de başka boyutu var. ANDIMIZ’ın böyle tartışıldığı bir dönemde acaba kaç kişi onu yakasına takıp Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna gelebilir? Kaç kişi böyle bir cesareti ve inceliği gösterebilir? İşte Metin Demir/TÜRK bu hareketiyle gerçekten DEMİRTÜRK olduğunu kanıtladı. Çoğunluğun türkücü PARDON  ülkücü geçindiği bir dönemde Metin DEMİRTÜRK boşuna DEMİRTÜRK soyadını taşımadığını kanıtladı.

BRAVO KARDEŞİM!.. Seninle gurur duydum!.. Sağol, varol hep OL!..  

Yorumlar

tüm yorumlar