Cehennem ateşine odun atmayacağız

Polemikten DAVA zarar görmesin diye susuyoruz DORTMUND(TR Haber) Türkiye Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Süheyl Batum’un Almanya turunun etkileri ve tepkileri devam ediyor. Prof. Dr. Süheyl...

Cehennem ateşine odun atmayacağız

Polemikten DAVA zarar görmesin diye susuyoruz

DORTMUND(TR Haber) Türkiye Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Süheyl Batum’un Almanya turunun etkileri ve tepkileri devam ediyor.

Prof. Dr. Süheyl Batum’un söz verdiği halde ve duyuru afişlerinde katılımcı olarak isminin geçmesine rağmen ne Hollanda’ya ne de Hannover’e gitmemesi büyük tepki çekmişti.

Gazeteniz TÜRK HABER’in telefonla görüştüğü Atatürkçü Düşünce Dünya Platformunun yeni başkanı Mevlit Deniz: “yapılan haber de büyük bir bilgi eksiklikleri bulunmaktadır. Aslında hem Hollanda’ya hem de Hannover’e Süheyl Hocanın gelemeyeceği önceden bildirildi” dedi.

CEHENNEM ATEŞİNE KÖMÜR ATMAYACAĞIZ

ADDP  başkanı Mevlit  Deniz sözlerini şöyle noktaladı: “herhangi bir kişi, kurum-kuruluşla tartışmaya ve polemiğe girmek istemiyoruz. Zira bundan ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE zarar görecektir. İşte bu yüzden susuyoruz. Ancak şu bilinmelidir ki; bizler CEHENNEM ATEŞİNE ODUN  veya  KÖMÜR ATMAYACAĞIZ.”   

Yorumlar

tüm yorumlar