Avrupalı Türklerden CİCİ’ye Büyük Destek

Yurtdışı TAMAM sırada GİRESUN var İslam KARAOSMANOĞLU/ WERDOHL (TR Haber)   BİR ayağı ya da diğer yarısı memlekette olan Giresunlu işadamı Harun Cici, İYİ Parti’den Giresun Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladıktan sonra Avrupa’dak...

Avrupalı Türklerden CİCİ’ye Büyük Destek

Yurtdışı TAMAM sırada GİRESUN var

İslam KARAOSMANOĞLU/ WERDOHL (TR Haber)  

BİR ayağı ya da diğer yarısı memlekette olan Giresunlu işadamı Harun Cici, İYİ Parti’den Giresun Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladıktan sonra Avrupa’daki Türklerden büyük ilgi ve destek gördü. Şimdi sırada önce İYİ Parti Giresun İl Yönetimi ve sonra da Giresunlu seçmenler var.

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya (NRW)  Eyaletinin Sauerland Bölgesinin Werdohl şehirinde  düğün salonu işletmeciliği, finansal planlama  uzmanlığı ve  emlakçılık sektöründe  faaliyet gösteren, işadamı Harun Cici (54) aday adaylığı için şöyle konuştu: “bir ayağım ya da tabiri caizse diğer yanım memlekette. Giresun ve insan sevgisi ağır bastığı için yatırımlarımızı da sadece Almanya’ya değil aynı zamanda Giresun’a da yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.”

SIRA DA SİYASET VAR

Başarılı işadamı konuşmasını şöyle tamamladı: “ALLAH herkesin gönlüne göre versin ve veriyor da. Ekonomik olarak zirvedeyiz. Artık siyasete atılarak Giresun ve Giresunlu  için birşeyler yapmak-üretmek  istiyorum. Biz aday adaylığımızı açıkladık. Sıra da önce  İYİ Parti Giresun İl Teşkilatı sonra da Giresunlu seçmenler var. Her türlü çıkacak olan neticeye hazırlıklıyım” dedi.

İKAMETGAHINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER BİLE VAR

Harun Cici’ye;  Edirne’den-Hakkari, Sinop’tan Mersin’e kadar yani batıdan-doğu’ya, kuzeyden-güneye olmak üzere her kesimden, herkesten büyük bir ilgi ve destek var.  

Bu satırların yazarı Mayıs ve Haziran aylarında tanık olduğu bir olayı  şöyle anlatıyor.

Werdohl’da Harun Cici ile dolaşıyoruz. Yanımıza Trabzonlu bir ağabey geldi. Konu siyasete dayandı ve aynen şöyle dedi; genel seçimlerde AKP’liyim ama yerel seçimlerde aday olursan Trabzon’daki  nüfus kaydımı Giresun’a alıp seni desteklerim.

Harun Cici için bu şekilde düşünen ve bu fedakarlığı yapacak onlarca  insan var. İşte bu yüzden;

 GİRESUN İÇİN HARUN CİCİ TAM İSABET!..

Yorumlar

tüm yorumlar