Essen'de Sunay Akın İzdihamı Yaşandı

Essen'de Sunay Akın İzdihamı Yaşandı Haber Merkezi/ESSEN NRW-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’nin düzenlediği, “Sunay Akın ile GÖRÇEK” programı, Essen Şehir Kütüphanesinde izleyicilerle buluştu...

Essen'de Sunay Akın İzdihamı Yaşandı

Essen'de Sunay Akın İzdihamı Yaşandı

Haber Merkezi/ESSEN

NRW-Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’nin düzenlediği, “Sunay Akın ile GÖRÇEK” programı, Essen Şehir Kütüphanesinde izleyicilerle buluştu.

Çevre şehirlerden Sunay Akın’ı izlemeye gelenler ayakta kaldılar, ama hiç şikayette bulunmadılar. Sunay Akın, bilgi pınarı gibidir. Bilgiye ihtiyaç duyulduğunda, bu pınardan doyasıya kabınızı doldurabilirsiniz. Sunay Akın, tarihin derinliklerinde süzülüp gelen bilgileri, kelimelere yerleştirirken harfleri incitmeden severek yerine dizer. Bundan olmalıdır ki, dinleyenler anlatılanları unutmazlar kendi kütüphanelerinde tutarlar.

Sunay Akın ile zaman çok çabuk geçiyor. O kadar güzel anlatıyor ki her şeyi, zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün olmuyor. Sayın Akın, bilgilendirdi, düşündürdü ve güldürdü. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin organize ettiği "Sunay Akın'la GÖRÇEK" programı, Essen Şehir Kütüphanesini halkımız tıklım tıklım doldurdu. Sunay Akın'ın söylemiyle insan kovanı gibiydi Essen Şehir Kütüphanesi.

Çok keyifli bir akşam yaşandı Essen Şehir Kütüphanesinde. Dinledik bilgi topladık, dostlarımızı gördük neşelendik. ÇYDD Başkanı Sayın Sevinç Ekinci, babasının rahatsızlığı sebebiyle etkinlikte bulunamadı. Programın gerçekleşmesini sağlayan Sayın Hakan Ekinci ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Yorumlar

tüm yorumlar