Terapi gibi doğum günü kutlaması

Enza Home’da  Mustafa Eydemir’e  Doğum Günü Sürprizi   ESSEN(TR Haber) ENZA Home ve Yataş mağazalarının  sorumlusu Mustafa Eydemir’e mobilyalar arasında sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı...

Terapi gibi doğum günü kutlaması

Enza Home’da  Mustafa Eydemir’e  Doğum Günü Sürprizi

 

ESSEN(TR Haber)

ENZA Home ve Yataş mağazalarının  sorumlusu Mustafa Eydemir’e mobilyalar arasında sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Başarılı girişimci 44. Yaşını ailesi, çalışanları ve yakın dostlarıyla birlikte kutladı.

Essen merkezdeki Enza Home’de Mustafa Eydemir’den habersiz organize edilen yaş günü kutlamasıyla ilgi olarak Mustafa Eydemir: “son günlerde çok yoğunum. 10 gündür birkaç saat uykuyla koşuşturuyorum. Bu koşuşturma esnasında doğum günümü bile unuttum. Ancak ailem, dostlarım ve çalışanlarım beni unutmamışlar. Ve bu kutlama bana adeta bir terapi gibi geldi. Tüm yorgunluğumu unuttum. Seneyi bu moral motivasyonla tamamlarım” dedi.

Mustafa Eydemir’in doğum günü kutlamasına KRV’nin eski Meclis Başkanı ve aynı zamanda CDU Ruhr bölgesi 2. Başkanı Regina van Dinther’de katılarak kendisini tebrik etti.

Yorumlar

tüm yorumlar