Önce seminer sonra ücretsiz muayene

VM Medical Park Hastanesi Avrupa’ya açılıyor MÜLHEİM an der RUHR(TR Haber) MERKEZİ Sansun’da olan VM Medical Park Samsun Hastanesi, Avrupa’daki potansiyeli gördükten sonra Almanya’ya açılmaya karar verdi. Hastan...

Önce seminer sonra ücretsiz muayene

VM Medical Park Hastanesi Avrupa’ya açılıyor

MÜLHEİM an der RUHR(TR Haber)

MERKEZİ Sansun’da olan VM Medical Park Samsun Hastanesi, Avrupa’daki potansiyeli gördükten sonra Almanya’ya açılmaya karar verdi. Hastane yetkilileri ilk etapta Almanya’nın Mülheim an der Ruhr şehirinde plastik cerrahi ve diş konusunda hizmet verecekler.

VM Medical Park Samsun Samsun Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Birsen Öztürk,  ekibindeki Nebiye Baş ve Nevin Dikici ile birlikte yaptıkları açıklamada: “Medical Park grubunun Türkiye genelinde 32 hastanesi var. Samsun’daki hastanemiz bunlar arasında ülke sınırlarını aşan öncü hastanelerden birisi. Ortadoğu, Arap Yarımadası, Orta Asya ve  Balkanlardan bize tedavi için gelen binlerce hastamız var. Buna ilaveten Avrupa’dan da yoğun bir talep var. İşte bu yüzden Avrupa’da hizmet verecek bir klinik açmaya karar verdik. Konum olarak ta Mülheim an der Ruhr’u tercih ettik” dediler.

İLK GÜN ÜCRETSİZ MUAYENE

Üçlü ekip 8 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan muayenenin ücretsiz olacağını vurgulayarak sözlerini şöyle tamamladılar: “  8 Aralık Cumartesi günü saat 10’dan itibaren ‘Bruchstr.96, D-45468 Mülheim an der Ruhr adresindeki yerimizde  ilgi duyan vatandaşlarımızı bekliyoruz. İlk gün tanıtım amacıyla muayene ücretsiz olacak. Doç. Dr. İsmail Küçüker ilk önce seminer verecek ardından da isteyenleri muayene edecek” dediler.

Yorumlar

tüm yorumlar