Türkiye’de Medical Park, Avrupa’da Medizin Türkei

Medizin Türkei Avrupalı Türklerin hizmetinde MÜLHEİM an der RUHR (TR Haber)   TÜRKİYE genelinde tam 31 özel hastanesi olan VM Medical Park grubu, Almanya’nın Mülheim an der Ruhr kentinde  “Medizin Türkei&rd...

Türkiye’de Medical Park, Avrupa’da Medizin Türkei

Medizin Türkei Avrupalı Türklerin hizmetinde

MÜLHEİM an der RUHR (TR Haber)

 

TÜRKİYE genelinde tam 31 özel hastanesi olan VM Medical Park grubu, Almanya’nın Mülheim an der Ruhr kentinde  “Medizin Türkei” adı altında bir ofis açarak Almanya ile Türkiye arasında köprü vazifesi görmeyi hedefliyor.

Mülheim’daki ofise gelen ziyaretçilere yeni açılış nedeniyle ücretsiz bilgilendirme ve muayene yapıldı. Plastik cerrahi uzmanı Doç. Dr. İsmail Küçüker, Birsen Öztürk ve Ümran Aktaş  yeni açılan ofis hakkında: “Medical Park hasataneleri olarak Orta Asya,Orta Doğu, Arap Yarımadası ve Avrupa’dan çok hastamız var.

Avrupa’dan sadece Türkler değil Almanlar bile bizi tercih ediyor. Mülheim’daki ofisimiz bir köprü vazifesi görecek. Gerekli ön muayene, teklif vs gibi işlemleri yapıldıktan  sonra hastayı Türkiye’ye yönlendirecek. Kim bilir belki talebe göre buraya ileride bir klinik açılması düşünülebilir” dedi.

KADINLARDAN AŞIRI İLGİ

Ofisin ilk açıldığı gün kadınlar erkekleri solladılar. Gelen ve muayene olan ziyaretçilerin çoğunluğu kadınlardan oluştu.  Mülheim’daki ofisin sorumlusu olan Ümran Aktaş: “Kadınların ilgisinden memnun kaldık.  Bu da Avrupalı Türk kadınının bakımlı olmayı sevdiğini gösterir. Burada çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar