Avrupalı Türkler OZAN ARİF'i unutmayacaklar

Ozan Arif  için AHDE VEFA programı Tevfik KARA/ LÜNEN (TR Haber)   ÜLKÜCÜ camianın sembol ismi Ozan Arif Şirin’in vefatından bir hafta sonra dava arkadaşları ve   sevenleri onu unutmadılar. Lünen Ülk&...

Avrupalı Türkler OZAN ARİF'i unutmayacaklar

Ozan Arif  için AHDE VEFA programı

Tevfik KARA/ LÜNEN (TR Haber)

 

ÜLKÜCÜ camianın sembol ismi Ozan Arif Şirin’in vefatından bir hafta sonra dava arkadaşları ve   sevenleri onu unutmadılar. Lünen Ülkü Ocağının organize ettiği programda Ozan Arif için gıyabında cenaze namazı kılınıp, dualar edildi.

Lünen Ülkü Ocağı mensuplarından Nazmi Işık, Ozan Arif için organize edilen ahde vefa programıyla ilgili olarak: “kim ne derse desin bu davaya en çok emeği ve hizmeti geçen kişilerin başında  rahmetli Ozan Arif gelir. Zaten  bunun bilincinde ve yakın arkadaşları olarak cenazesine de katıldık.

Hem cenazeye katılamayanlar hem de onu anmak için bir program düzenledik. Programımıza yaklaşık 400 kişi katıldı. Katılımın bu denli yüksek olması bizleri ziyadesiyle memnun etti. Tüm dava arkadaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Lünen Ülkü Ocağında düzenlenen programda Ozan Arif’in gıyabında cenaze namazı kılındıktan sonra onun ruhuna Kur’anı Kerim tilaveti yapıldı. Anısına onun şiirleri okunup, slayt gösterisi yapıldı.

Yorumlar

tüm yorumlar