Hakiki Karadeniz Fırtınası: ŞEKER Kardeşler

Gökdeniz ve Hami’nin hedefleri Trabzonspor   Tevfik KARA/MARL (TR Haber) TSV MARL-Hüls futbol kulübünün alt yapısında top koşturan  Trabzonlu Gökdeniz Şeker (14) ve Hami Şeker (9) kardeşler sergiledikleri futbol ve ...

Hakiki Karadeniz Fırtınası: ŞEKER Kardeşler

Gökdeniz ve Hami’nin hedefleri Trabzonspor

 

Tevfik KARA/MARL (TR Haber)

TSV MARL-Hüls futbol kulübünün alt yapısında top koşturan  Trabzonlu Gökdeniz Şeker (14) ve Hami Şeker (9) kardeşler sergiledikleri futbol ve attıkları gollerle tüm dikkatleri üzerlerine çekerek geleceğin yıldız adayları olarak gösteriliyorlar.

Gökdeniz Şeker U14 yaş grubuna yeni yükseldi ve henüz adaptasyon sürecinde ve ligde 4 golü bulunuyor.

Kale hariç her mevkide oynayan ancak asıl mevkisi santrafor olan Hami Şeker adeta gol makinesi gibi.

U9 takımında top koşturan Hami Şeker; lig, hazırlık maçları ve  turnuvalar olmak üzere şu ana kadar 50 gol attı. Her iki başarılı futbolcunun hedefi ileride  bordo-mavili formayı giymek ve Hami Mandıralı ile Gökdeniz Karadeniz’in isimlerinin hakkını vermek.

Baba Zekeriya Şeker: “Trabzonluyuz ve elbette ki doğuştan  Trabzonspor fanatiğiyiz. Bu yüzden oğullarıma Gökdeniz ile Hami isimlerini verdim. Okulda da çok başarılı olmalarına rağmen ille de futbolcu olacağız diyorlar. Bende elbette onları hem eğitim hem de futbolcu olarak yetiştirmek için elimden geleni yapıyorum” dedi.

Yorumlar

tüm yorumlar