Yeni BOSS Hasan Kıvran

                   MÜNİH TÜRK GÜCÜ ATASPOR HASAN KIVRAN İLE DEVAM Ahmet İNCEL / MÜNİH Efsanevi kulüp, Münih Türkgücü Atas...

Yeni BOSS Hasan Kıvran

                  

MÜNİH TÜRK GÜCÜ ATASPOR HASAN KIVRAN İLE DEVAM

Ahmet İNCEL / MÜNİH

Efsanevi kulüp, Münih Türkgücü Ataspor’da yapılan olağan genel kurulda işadamı Hasan Kıvran başkanlığa seçildi. Katılımın büyük olduğu seçimde Hasan Kıvran,  tek Listeyle girdiği seçimde dört yıllığına başkan oldu.  Seçimde, divan heyetini Ahmet Pınar, Kadir Saka ve Selim Ayrılmaz oluştururken, zaman zaman hararetli tartışmalar yaşandı.

Yeni Başkan Kıvran seçim sonrası yaptığı konuşmada,  Münih Türk Gücü’ de 1983-1988 yıllarında Erhan Önal, Savaş Koç gibi ünlü Futbolcularla beraber Futbol oynama imkanına yakaladığını ve tüm taraftarlara yine o günkü başarılı günlerini yeniden yaşatmak istediğini söyledi. Kıvran, dört yıl içerisinde de Regionalliga’ya çıkamazlarsa kendisini başarısız kabul edeceğini sözlerine ekledi.

Yeni yönetim kurulu Kıvran’ın yanı sıra Taşkın Akkay, Semih Yıldırım, Cemal Güneş, Alparslan Kayabunar, Hasan Sağıroğlu ve  Kenan Kıvran, Sibel Uyar, Selen Gürler, Serdal Altuntaş, Akif Güleç, Kenan Cırık, Mehmet Şahin, Klaus Lackhoff, Serdar Yılmaz ve Şahin Yeğen’den oluşturuldu.

Disiplin Kurulu’na ise  Ahmet Pinar, Kadir Saka , Mehmet Teğmen, Bülent Tulay ve Zafer Kotil seçildiler. Denetleme Kurulu’na  Ali Erkencioğlu ve Fikret Bayrak seçildi.  Yönetim Kurulunun yapacağı ilk toplantıda görev dağılımı yapacaklarını bildiren yeni başkan Hasan Kıvran ikinci yarıya yeni triko reklamı için anlaşmaya vardıkları müjdesini verdi.

Yorumlar

tüm yorumlar