KYBELE 2016 DOSTLUK ÖDÜLLERİ TÖRENİ ERTELENDİ

11 Haziran’da İstanbul Maltepe’de yapılması planlanan Türk-Alman Dostluk Federasyonu’nun geleneksel KYBELE DOSTLUK ÖDÜLÜ 2016 töreni ertelendi. Genel Başkan Cihan Sendan, erteleme kararıyla ilgili bir basın açıklaması ya...

KYBELE 2016 DOSTLUK ÖDÜLLERİ TÖRENİ ERTELENDİ

11 Haziran’da İstanbul Maltepe’de yapılması planlanan Türk-Alman Dostluk Federasyonu’nun geleneksel KYBELE DOSTLUK ÖDÜLÜ 2016 töreni ertelendi. Genel Başkan Cihan Sendan, erteleme kararıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

 

Ahmet İNCEL / MÜNİH

 

11 Haziran’da İstanbul Maltepe’de yapılması planlanan Türk-Alman Dostluk Federasyonu’nun geleneksel KYBELE DOSTLUK ÖDÜLÜ 2016 töreni ertelendi. Federasyon Genel Başkanı Cihan Sendan, erteleme kararıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Sendan açıklamasında:

 

“11.06.2016 tarihinde İstanbul Maltepe de Türkan Saylan Kültür Sarayı’nda Maltepe belediye başkanı sayın Ali Kılıç ve Münih eski belediye başkanı sayın Christian Ude'nin himayelerinde gerçekleştirilmesi planlanan Türk Alman Dostluk Federasyonu Kybele 2016 ödül töreni maalesef Federasyonumuzun elinde olmayan sebepler dolayısı ile ertelenmiştir. En kısa sürede törenimizin yeni tarihi ve yeri belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır” dedi.

 

Bu yılki törende eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’a onur ödülü verilecekti.

Yorumlar

tüm yorumlar