Gazeteci AHMET İNCEL’i kaybettik

Avustralya’dan gelen acı haber Münih’i yas’a boğdu İslam KARAOSMANOĞLU /MÜNİH (TR Haber) Bavyera Eyaleti ve Münih’in  gülen yüzü gazeteci AHMET İNCEL  tatilini geçirmekte olduğu Avustralya&rsqu...

Gazeteci AHMET İNCEL’i kaybettik

Avustralya’dan gelen acı haber Münih’i yas’a boğdu

İslam KARAOSMANOĞLU /MÜNİH (TR Haber)

Bavyera Eyaleti ve Münih’in  gülen yüzü gazeteci AHMET İNCEL  tatilini geçirmekte olduğu Avustralya’da ani bir kalp krizi sonucu ebediyete göçtü.

Avrupa’da 30 yılın üzerinde bir gazetecilik geçmişi bulunan AHMET İNCEL uzun yıllar Hürriyet’in Bavyera Eyalet Muhabirliğini yaparak yüzlerce habere imza attı.  Bilhassa da sağlık haberleri konusunda uzman olan arkadaşımızın tatilini geçirmekte olduğu Avustralya’da ani bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrılması başta Bavyera Eyaleti olmak üzere tüm basın camiasında üzüntü yarattı.

Yaklaşık 5 yıldan beri gazetemiz TÜRK HABER’in Bavyera temsilcisi ve köşe yazarı olan  AHMET İNCEL  zaman zaman dünyanın dört bir yanına yaptığı gezilerdeki gözlemlerini de yazarak  TÜRK HABER’e ayrı bir zenginlik katıyordu.  

TÜRK HABER Yazı Ailesi olarak; beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrılan mümtaz insan, gazeteci AHMET İNCEL’e  Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyoruz.

Yorumlar

tüm yorumlar